In het hart van Den Haag heeft het volledig vernieuwde Paleis Hotel vandaag haar deuren geopend. Deze karakteristieke viersterren boutiquehotel-locatie in Den Haag aan de Molenstraat, op een steenworp afstand van Paleis Noordeinde, is onderdeel van het nieuwe boutique label ARQ Hotels. Met 24 stijlvolle kamers en een perfecte balans tussen persoonlijke service en digitale gastvrijheid biedt het Paleis Hotel een nieuwe dimensie van boutique hospitality in het iconische Hofkwartier van Den Haag.

Luxe op eigen tempo

Met haar eigentijdse benadering van hospitality, biedt het Paleis Hotel gasten de vrijheid om hun verblijf naar eigen wens in te richten. Dankzij slimme technologieën kunnen zij hun kamer selecteren, boeken en inchecken wanneer het hen uitkomt. Ook tijdens het verblijf geldt: alles op eigen tempo. Een goed glas wijn, een vers sapje of iets lekkers zijn vrij toegankelijk en zelf af te rekenen via een gebruiksvriendelijk systeem. Deze gastgestuurde service biedt comfort en flexibiliteit, terwijl persoonlijke aandacht altijd binnen handbereik is. Het hotel combineert het beste van twee werelden: zelfstandigheid en privacy met de warmte en zorg die een luxe boutiquehotel in Den Haag zo bijzonder maken.

Een huiselijke sfeer in historische setting

Het hotel telt 24 stijlvolle kamers, onderverdeeld in de categorieën Cozy, Deluxe en Superior. Sommige kamers beschikken over een Frans balkon of privéterras, andere bieden uitzicht op de serene binnentuin. Warme tinten, verfijnde stoffen en elegante materialen creëren een uitnodigende sfeer. De kamers zijn voorzien van boxspringbedden, luxe Egyptisch bedlinnen en moderne voorzieningen, zodat gasten volledig tot rust kunnen komen in een huiselijke en luxe omgeving in het centrum van Den Haag.

Een pand vol verhalen

Het monumentale pand aan de Molenstraat kent een rijke geschiedenis die teruggaat tot de 17e eeuw. In de 19e eeuw verbleef schrijver Louis Couperus er regelmatig en liet zich er inspireren voor zijn literaire werk. Het gebouw huisvest nog altijd sporen van het verleden, zoals voormalige geheime doorgangen naar nabijgelegen kloosters. Het Paleis Hotel behoudt deze historische charme, terwijl het tegelijkertijd volledig is ingericht voor de moderne reiziger die zoekt naar een bijzonder verblijf in Den Haag.

ARQ Hotels: nieuwkomer met ambitie

De reis van ARQ Hotels begon met de aankoop van het Paleis Hotel in Den Haag in september 2024 en breidde zich in januari 2025 uit met de toevoeging van Kloosterhotel de Soete Moeder in Den Bosch. Onder leiding van Nicoline Montanus (voormalig Eden Hotels) is de ambitie om binnen enkele jaren uit te groeien tot een collectie van twintig unieke boutiquehotels, waarin kleinschaligheid, karakter en gastvrijheid centraal staan. Elk hotel heeft een eigen verhaal, maar deelt dezelfde filosofie: kwaliteit, innovatie en gastbeleving in perfecte balans.


Adres:
ARQ Paleis Hotel
Molenstraat 26, Den Haag
www.arqpaleishotel.nl



Ontdek meer van Dossier Mastenbroek

Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

Trending

Ontdek meer van Dossier Mastenbroek

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder